Last Minute-Artikel

Last Minute Floristik24
(Endast 1 kvar i lager.)

- 33 %

Artikel Bordsdekoration vårblomma tomte metalldekoration älva 16×12×38cm 2st Artikel Bordsdekoration vårblomma tomte metalldekoration älva 16×12×38cm 2st

Bordsdekoration vårblomma tomte metalldekoration älva 16×12×38cm 2st

802 kr 537 kr Du sparar 33% (265 kr)

269 kr per bit

Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Baguette-replikor, 45 cm, bageridekoration, bedrägligt realistisk, set med 3 blandade artiklar Artikel Baguette-replikor, 45 cm, bageridekoration, bedrägligt realistisk, set med 3 blandade artiklar

Baguette-replikor, 45 cm, bageridekoration, bedrägligt realistisk, set med 3 blandade artiklar

770 kr 516 kr Du sparar 33% (254 kr)

172 kr per bit

Såld 20+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Dekorativ hängare maritimt trä sjöhäst ankarfisk 60cm Artikel Dekorativ hängare maritimt trä sjöhäst ankarfisk 60cm

Dekorativ hängare maritimt trä sjöhäst ankarfisk 60cm

134 kr 54 kr Du sparar 60% (80 kr)

Såld 50+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Dekorativ skål i mässing, metall, Ø22/18/14cm, set om 3 Artikel Dekorativ skål i mässing, metall, Ø22/18/14cm, set om 3

Dekorativ skål i mässing, metall, Ø22/18/14cm, set om 3

736 kr 493 kr Du sparar 33% (243 kr)

Såld 20+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Konstgjord yuccapalm i kruka Konstgjord palmkrukväxt H52cm Artikel Konstgjord yuccapalm i kruka Konstgjord palmkrukväxt H52cm

Konstgjord yuccapalm i kruka Konstgjord palmkrukväxt H52cm

909 kr 609 kr Du sparar 33% (300 kr)

Såld 30+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Konstgjord buxbom i kruka Konstgjord lådväxt H120cm Artikel Konstgjord buxbom i kruka Konstgjord lådväxt H120cm

Konstgjord buxbom i kruka Konstgjord lådväxt H120cm

2044 kr 1370 kr Du sparar 33% (674 kr)

Såld 20+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Sotarblommor, nyårsdekorationer, lyckoamuletter, 17 cm, 36 stycken Artikel Sotarblommor, nyårsdekorationer, lyckoamuletter, 17 cm, 36 stycken

Sotarblommor, nyårsdekorationer, lyckoamuletter, 17 cm, 36 stycken

188 kr 75 kr Du sparar 60% (113 kr)

2 kr per bit

Såld 100+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Konstgjord vallmodekoration för vardagsrum och kontor, 95 cm Artikel Konstgjord vallmodekoration för vardagsrum och kontor, 95 cm

Konstgjord vallmodekoration för vardagsrum och kontor, 95 cm

165 kr 66 kr Du sparar 60% (99 kr)

22 kr per bit

Såld 70+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Naturliga sisalfibrer bruna 300g - Hantverk, dekoration, DIY fågelbo, blomsterdekoration Artikel Naturliga sisalfibrer bruna 300g - Hantverk, dekoration, DIY fågelbo, blomsterdekoration

Naturliga sisalfibrer bruna 300g - Hantverk, dekoration, DIY fågelbo, blomsterdekoration

247 kr

823 kr per kg

Såld 300+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Förvaringskorg i rotting, handtagskorg set om 2, naturlig dekor Artikel Förvaringskorg i rotting, handtagskorg set om 2, naturlig dekor

Förvaringskorg i rotting, handtagskorg set om 2, naturlig dekor

599 kr

Såld 20+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Keramisk dekorativ snigelfigur för eleganta boendemiljöer och förtrollande bordsdekorationer, 16 cm Artikel Keramisk dekorativ snigelfigur för eleganta boendemiljöer och förtrollande bordsdekorationer, 16 cm

Keramisk dekorativ snigelfigur för eleganta boendemiljöer och förtrollande bordsdekorationer, 16 cm

92 kr

Såld 30+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Dekorativ skål citronfruktskål keramik Ø30cm Artikel Dekorativ skål citronfruktskål keramik Ø30cm

Dekorativ skål citronfruktskål keramik Ø30cm

619 kr 414 kr Du sparar 33% (205 kr)

Såld 30+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Påskäggsdekoration, tulpanmotiv med band för upphängning och vårdekoration, 6 cm, 12 stycken Artikel Påskäggsdekoration, tulpanmotiv med band för upphängning och vårdekoration, 6 cm, 12 stycken

Påskäggsdekoration, tulpanmotiv med band för upphängning och vårdekoration, 6 cm, 12 stycken

284 kr 114 kr Du sparar 60% (170 kr)

10 kr per bit

Såld 50+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Dekorativ julgran svart naturmetall raffia 30×11,5×60cm Artikel Dekorativ julgran svart naturmetall raffia 30×11,5×60cm

Dekorativ julgran svart naturmetall raffia 30×11,5×60cm

135 kr 54 kr Du sparar 60% (81 kr)

Såld 90+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Organzaband presentband vitt band kant 40mm 50m Artikel Organzaband presentband vitt band kant 40mm 50m

Organzaband presentband vitt band kant 40mm 50m

126 kr

3 kr per m

Såld 800+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Bordsdekoration hjärtan bröllop, hjärtdekoration metall orange/lila H40cm 3st Artikel Bordsdekoration hjärtan bröllop, hjärtdekoration metall orange/lila H40cm 3st

Bordsdekoration hjärtan bröllop, hjärtdekoration metall orange/lila H40cm 3st

203 kr 81 kr Du sparar 60% (122 kr)

27 kr per bit

Såld 90+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 19 %

Artikel Veckade muddar ljusgröna 12,5cm 100 st Artikel Veckade muddar ljusgröna 12,5cm 100 st

Veckade muddar ljusgröna 12,5cm 100 st

352 kr 285 kr Du sparar 19% (67 kr)

3 kr per bit

Såld 200+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Chiffongband organzaband dekorativt band organza lila 25mm 20m Artikel Chiffongband organzaband dekorativt band organza lila 25mm 20m

Chiffongband organzaband dekorativt band organza lila 25mm 20m

104 kr

5 kr per m

Såld 20+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Pappersfolie väggdispenser ZAC 50cm

Pappersfolie väggdispenser ZAC 50cm

1874 kr

Såld 100+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Moiréblått och vitt kransband, 100 mm dekorativt taftband Artikel Moiréblått och vitt kransband, 100 mm dekorativt taftband

Moiréblått och vitt kransband, 100 mm dekorativt taftband

750 kr

30 kr per m

Såld 70+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Pappersfolie under bordsdispenser ZAC 50cm Artikel Pappersfolie under bordsdispenser ZAC 50cm

Pappersfolie under bordsdispenser ZAC 50cm

1836 kr

Såld 60+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Dekorativa granulat lila dekorativa stenar lila 2mm - 3mm 2kg Artikel Dekorativa granulat lila dekorativa stenar lila 2mm - 3mm 2kg

Dekorativa granulat lila dekorativa stenar lila 2mm - 3mm 2kg

78 kr 52 kr Du sparar 33% (26 kr)

26 kr per kg

Såld 500+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Nästejp, ruttejp, dekortejp, brun, trådförstärkt, 50 mm, 10 m Artikel Nästejp, ruttejp, dekortejp, brun, trådförstärkt, 50 mm, 10 m

Nästejp, ruttejp, dekortejp, brun, trådförstärkt, 50 mm, 10 m

154 kr 61 kr Du sparar 60% (93 kr)

6 kr per m

Såld 90+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Sammetsband, presentband, dekorativt band, vit sammet, 20 mm brett, 10 m långt Artikel Sammetsband, presentband, dekorativt band, vit sammet, 20 mm brett, 10 m långt

Sammetsband, presentband, dekorativt band, vit sammet, 20 mm brett, 10 m långt

147 kr 59 kr Du sparar 60% (88 kr)

6 kr per m

Såld 20+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Skumärtskockorange 14cm L28cm 1p Artikel Skumärtskockorange 14cm L28cm 1p

Skumärtskockorange 14cm L28cm 1p

78 kr 31 kr Du sparar 60% (47 kr)

Såld 100+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Satinband laxfärgat presentband dubbelt satinband 6mm 50m Artikel Satinband laxfärgat presentband dubbelt satinband 6mm 50m

Satinband laxfärgat presentband dubbelt satinband 6mm 50m

154 kr 61 kr Du sparar 60% (93 kr)

1 kr per m

Såld 100+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Maritim deco hängare skal vindklocka på drivvedsgren L65cm Artikel Maritim deco hängare skal vindklocka på drivvedsgren L65cm

Maritim deco hängare skal vindklocka på drivvedsgren L65cm

104 kr 42 kr Du sparar 60% (62 kr)

Såld 400+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Rörbladsmix naturell, vitkalkad 100 st Artikel Rörbladsmix naturell, vitkalkad 100 st

Rörbladsmix naturell, vitkalkad 100 st

195 kr

2 kr per bit

Såld 400+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Luffa stor blekt 20 st Artikel Luffa stor blekt 20 st

Luffa stor blekt 20 st

193 kr

10 kr per bit

Såld 700+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 33 %

Artikel Mosskrans dekorativ krans igelkottsmossa och raggmossa naturlig Ø42cm Artikel Mosskrans dekorativ krans igelkottsmossa och raggmossa naturlig Ø42cm

Mosskrans dekorativ krans igelkottsmossa och raggmossa naturlig Ø42cm

542 kr 363 kr Du sparar 33% (179 kr)

Såld 100+gånger — Endast 1 kvar i lager.

Artikel Sisal mossgrön naturfiber för dekoration 300g Artikel Sisal mossgrön naturfiber för dekoration 300g

Sisal mossgrön naturfiber för dekoration 300g

247 kr

823 kr per kg

Såld 500+gånger — Endast 1 kvar i lager.

- 60 %

Artikel Konserverade dekorativa grenar och blad av eukalyptus, rund torkad dekoration, grön, 150 g Artikel Konserverade dekorativa grenar och blad av eukalyptus, rund torkad dekoration, grön, 150 g

Konserverade dekorativa grenar och blad av eukalyptus, rund torkad dekoration, grön, 150 g

283 kr 113 kr Du sparar 60% (170 kr)

753 kr per kg

Såld 800+gånger — Endast 1 kvar i lager.

*   Alla priser plus leveranskostnader. Streckade priser motsvarar det tidigare priset.
** Förutom förskottsbetalning. Efter att fakturabeloppet har krediterats vårt konto kommer vi att utföra leveransen åt dig omedelbart.

Upptäck sista minuten-artiklar efter kategori