Konstgjorda Sweet William Pink konstgjorda blommor nejlikor 55cm bunt om 3st

Floristik24 Konstgjorda Sweet William Pink konstgjorda blommor nejlikor 55cm bunt om 3st Floristik24 Konstgjorda Sweet William Pink konstgjorda blommor nejlikor 55cm bunt om 3st Floristik24 Konstgjorda Sweet William Pink konstgjorda blommor nejlikor 55cm bunt om 3st

Konstgjorda Sweet William Pink konstgjorda blommor nejlikor 55cm bunt om 3st

Den konstgjorda rosa nejlikan livar upp dekorativa buketter med fräscha vårfärger. Den rikt blommande konstgjorda ängsblomman är designad otroligt realistisk ner till varenda nejlika. Det är otroligt hur detaljerade detaljerna i blommorna imiteras för denna falska blomdekoration! Den dekorativa nejlikans blomkula sitter på en lång, gräsgrön stjälk med löv som dessutom är helt realistiska.

Detta gör att den konstgjorda nejlikan kan placeras perfekt i en hög vas. Skapa en vårbukett eller en sommardekoration med andra säsongsbetonade sidenblommor som delphinium, gerbera och gypsophila i ljusa färger. Om du inte utsätter den dekorativa buketten med nejlikor för direkt solljus får du en blomsterdekoration som kan hålla i åratal. Men även i kransar och blomsterarrangemang fräschar de rosa nejlikorna upp betraktarens öga.

Du får ett knippe om tre stycken, men de konstgjorda blommorna kan även användas individuellt.

Obs: Tillbehör och dekorativa föremål som visas på produktbilderna ingår inte i produktsortimentet om de inte uttryckligen ingår.

Längd: ca 55 cm
Blomdiameter : ca Ø2,5cm
Färg: rosa, vit, grön
Material: plast, sidentyg, metall
Antal: 3 stycken i en bunt
google_translate

Art. nr.: 02298
Vikt: 0,37 kg
Leverans till: Frakt ej möjlig.

Varan är för närvarande slutsåld. Det kan vara så att det kommer att finnas tillgängligt igen senare.


Trädgårdsblomma & ängblomma

Článok s iba malými množstvami.
Sezónne položky nie je možné usporiadať!


Last Minute

Konstgjorda blommor  - alla underkategorier på ett ögonblick