Kransen med fågel är en filigranhängande metalldekoration som är perfekt till våren! Du får den delikata dekorativa ringen med fågel i ett set om 2 delar, en med en metallfågel i vitt och en i grönt. Vårkransen är dekorerad runt om med en ranka-liknande metalltråd och åtta vita blommor. Den dekorativa fågeln sitter i mitten av den nedre delen av metallringen för upphängning. Vårhänget är perfekt ensamt som fönsterdekoration, eller mitt i en krans att hänga som dörrdekoration till din vårdekoration. Utrustad med jutesnöre för upphängning kan du använda fågelhänget från VIANA direkt....
Kransen med fågel är en filigranhängande metalldekoration som är perfekt till våren! Du får den delikata dekorativa ringen med fågel i ett set om 2 delar, en med en metallfågel i vitt och en i grönt.
Vårkransen är dekorerad runt om med en ranka-liknande metalltråd och åtta vita blommor. Den dekorativa fågeln sitter i mitten av den nedre delen av metallringen för upphängning.
Vårhänget är perfekt ensamt som fönsterdekoration, eller mitt i en krans att hänga som dörrdekoration till din vårdekoration.
Utrustad med jutesnöre för upphängning kan du använda fågelhänget från VIANA direkt. Metalldekorationen i pastellfärger avsattes även i brunt i kanten, som är tänkt att imitera lätt åldrande på grund av rost.
Var och en av de dekorativa hängena för våren är redan utrustade med en jutesnöre i den övre änden av blomringen för upphängning.
Kombinera de härliga dekorativa hängena för våren med fåglar med den matchande varianten av de dekorativa ringarna med snigeldekoration.
Obs: Tillbehör och dekorativa föremål som visas
på produktbilderna ingår inte i produktsortimentet om de inte uttryckligen ingår.
Total längd: ca 30 cm
Diameter: ca Ø14,5cm
Färg: vit, grön, gul, brun, silver, naturlig
Material: metall, jute sladd
Antal: 2 stycken i ett set, assorterad
google_translate
Art. nr.: 02786
Vikt: 0,36 kg
Leverans till: Frakt ej möjlig.
Varan är för närvarande slutsåld. Det kan vara så att det kommer att finnas tillgängligt igen senare.