Våtblommig skumstjärna för arrangemang 25 x 25 x 4,5 cm

Floristik24 Våtblommig skumstjärna för arrangemang 25 x 25 x 4,5 cm

Våtblommig skumstjärna för arrangemang 25 x 25 x 4,5 cm

377 kr *

189 kr per bit

Leverans till 19. mars **

Endast 7 kvar i lager.

Customers Customers Customers

Holger J. och 403 andra älskar Våtblommig skumstjärna för...

En stjärna som bär dina blommor. Den himmelska kroppen som består av vått skum och trägolv är perfekt för olika dekorationer. Det är också miljövänligt och stabilt. Det prisvärda dubbelpaketet möjliggör tid och kostnadsbesparande bearbetning av olika material.

Stjärnformen är naturligtvis särskilt populär under jula. Det blir också allt viktigare i begravningsblomster. Beroende på tillfälle kan du fylla stjärnorna med kottar, bär och ett ljus. Vita blommor, grönska och sorgband med tröstande ord är också tänkbara. Kanterna kan täckas med grangrönt och andra dekorativa material, till exempel band. Med dubbelsidig självhäftande tejp kan den blommiga kitten fästas på släta ytor, till exempel på en kista eller på en present.

Den gröna OASIS® BIOLINE®-stjärnan mäter ungefär 25 x 25 med 4,5 centimeter. Färgen på träet kan ändras med färgsprej. Uppsättningen av 2 levereras i en förpackning gjord av plast och kartong. Obs : Tillbehör som visas på produktfoton ingår inte .

Specialfunktioner:
  • med träbotten
  • prisvärt dubbelpaket
  • Tids- och kostnadsbesparingar garanterade
  • miljövänlig

Mått : ca 25 cm x 25 cm x 4,5 cm
Färg : grön
Material : vått skum, trä
Antal : 2 stycken

Art. nr.: 11-07887
Vikt: 0,5 kg
Leverans till: 19. mars **

Mer detaljer

Artikelbildgalleri

Artikel Våtblommig skumstjärna för arrangemang 25 x 25 x 4,5 cm
Artikel Våtblommig skumstjärna för arrangemang 25 x 25 x 4,5 cm
Artikel Våtblommig skumstjärna för arrangemang 25 x 25 x 4,5 cm

Oasis specialformer

Článok s iba malými množstvami.
Sezónne položky nie je možné usporiadať!


Last Minute

Oasis stickmassa  - alla underkategorier på ett ögonblick